Oferta

Basen o wymiarach 25x15,4 m i głębokość od 1,35 do 3,6 m z sześcioma torami po 2,5 m szerokości i skoczniami do skoków do wody z wysokości 3 m i trybuną dla 300 osób.
 

 

  • Baseny rekreacyjne:  12x6 m z ruchomym dnem od 0,20 m - 3,5 m, przeznaczony do nauki pływania, aqua aerobiku, aquabike i nurkowania, basen rekreacyjny o nieregularnym kształcie z biczami wodnymi, rwącą rzeką, gejzerami, ławkami z hydromasażem o lustrze wody 57 m kw. i brodzik dla najmłodszych o lustrze wody 33 m kw.
  • Dwie zjeżdżalnie, obie o różnicy poziomów 9,6 m. Jedna będzie o długości ponad 62 m i spadku 15,43 proc., druga ponad 90 m i spadku 10,59 proc. Zewnętrzna niecka basenową o lustrze wody 16 m kw.
  •  Świat saun: łaźnia parowa z możliwością przejścia w tryb łaźni solankowej, łaźnia parowa z możliwością rozpylania olejków aromatycznych, sauna sucha (klasyczna), sanarium (łagodna sauna sucha) z możliwością rozpylania olejków aromatycznych (ziołowych) i sauna na podczerwień (infrared). Program saun uzupełnia tepidarium z ogrzewanymi leżankami kamiennymi, prysznice i wanna z zimną wodą oraz dodatkowe miejsce do odpoczynku w formie ławy podgrzewanej. Kompleks saun w pełni dostępny dla osób niepełnosprawnych (w tym na wózkach inwalidzkich) wprost z poziomu terenu wokół budynku.
  • Kawiarnia
  • Dwie sale do ćwiczeń gimnastycznych po ok. 158 m kw. każda, ze sprzętem dla maksymalnie 48 osób oraz dwa pełnowymiarowe boiska do squash, zespoły szatniowe. 
  • W otoczeniu pływalni  parking na 80 miejsc, tor dla rolkarzy, siłownia zewnętrzna, górki dla saneczkarzy, plac zabaw dla małych i starszych dzieci, tereny zieleni z ławeczkami i wybieg dla psów. Wodny plac zabaw z 12 różnymi urządzeniami.

Najnowocześniejszy kompleks basenów w Toruniu
świat saun, zjeżdżalnie, gejzery, hydromasaż, basen do nurkowania, sale do ćwiczeń itp.