Nie tylko baseny

Nowoczesny kompleks basenowy AQUA TORUŃ to nie tylko baseny i zjeżdżalnie. W kompleksie sa także dwie salki do squasha, sale do zajęć fitness  i gabinety masażu. 

Prowadzone będą zajęcia m.in.: aerobic, crossfit, fitness, cycling, aqua cycling, aqua aerobic, joga. Przewidziano bogatą ofertę dla różnych grup wiekowych - zajęcia ruchowe dla seniorów, zajęcia dla kobiet w ciąży, cieszące się dużym zainteresowaniem szkółki pływania dla niemowląt i dzieci, a także dla dorosłych i seniorów.  Niewątpliwą atrakcją będzie możliwość zorganizowania urodzin i innych uroczystości dla dzieci na basenie! Dla chętnych przygotowana jest oferta masaży (lecznicze, sportowe i relaksacyjne).  

W obiekcie jest także także: kawiarnia, dwie sale do ćwiczeń gimnastycznych po ok. 158 m kw. każda, ze sprzętem dla maksymalnie 48 osób oraz dwa pełnowymiarowe boiska do squash, a przy nich oczywiście odpowiednie zespoły szatniowe.

W otoczeniu pływalni powstał parking na 80 miejsc, tor dla rolkarzy, siłownia zewnętrzna, górki dla saneczkarzy, plac zabaw dla małych i starszych dzieci, tereny zieleni z ławeczkami i wybieg dla psów. Szczególną atrakcją jest wodny plac zabaw z 12 różnymi urządzeniami.

Najnowocześniejszy kompleks basenów w Toruniu
świat saun, zjeżdżalnie, gejzery, hydromasaż, basen do nurkowania, sale do ćwiczeń itp.