AQUA TORUŃ

Park Wodny z kilkoma basenami, zjeżdżalniami, rwącą rzeką, strefą SPA & Wellness oraz squash'em. Trzykondygnacyjny kompleks basenowy o powierzchni ponad 5 tys. m kw.
 

     Park Wodny AQUA TORUŃ położony jest w centrum naszego pięknego miasta. Powstał z myślą o sporcie, rekreacjii relaksie. Aqua Toruń to 550 m2 lustra wody. Wiedząc, że aktywność fizyczna w wodzie niesie za sobą mnóstwo korzyści zdrowotnych jak i świetną zabawę. Gwarantujemy przypływ sił witalnych i pełną regenerację organizmu. Aqua Toruń
to nie tylko baseny to również powstała z miłości do saunowania i pielęgnacji ciała i ducha strefa SPA & Wellness, czy z zamiłowania do sportu profesjonalne korty do squash’a.

    W AQUA TORUŃ nasi Goście będą mogli również skorzystać z usług firm współpracujących tj. z zajęć fitness oraz porad dietetycznych GRC Fitness, a także zjeść pyszne jedzenie w kawiarni Ziemniak czy Rybka.   

    Na terenie otaczającym basen mieści się multum atrakcji dla dzieci i dorosłych: wodny plac zabaw, wodna ścieżka edukacyjna, plac zabaw dla młodszych i starszych dzieci, stół do ping ponga, wybieg dla piesków, tzw. 8 dla rolkarzy, siłownia zewnętrzna oraz górki saneczkowe.

 

Serdecznie Zapraszamy :)

 

Najnowocześniejszy kompleks basenów w Toruniu
świat saun, zjeżdżalnie, gejzery, hydromasaż, basen do nurkowania, sale do ćwiczeń itp.