URODZINY NA BASENIE

 

Urodziny na basenie

Zbliżają się urodziny Twojego dziecka? Szukasz fajnego pomysłu na oryginalną i niezapomnianą imprezę urodzinową? Twoje dziecko uwielbia spędzać czas na basenie?

Urodziny na basenie mogą być strzałem w dziesiątkę!

Dla kogo ta impreza?

Urodziny na basenie dla dzieci w wieku od 6 roku życia.

Dzieci, które chcą wziąć udział w imprezie nie muszą być świetnymi pływakami, ale nie powinny też bać się wody. Dobrze, jeżeli będą czuły się w wodzie swobodnie. Warto przed zorganizowaniem urodzin upewnić się, że wszyscy zaproszeni goście poradzą sobie w środowisku wodnym.

Głębokość małego basenu to 0.00 – 1.20 m. Jeżeli uczestnicy są wyżsi to na pewno nie będzie problemu
z zorganizowaniem zabawy, nawet przy osobach, które nie czują się dobrze na głębokiej wodzie.

Kto opiekuje się dziećmi?

Opiekę nad dziećmi sprawuje wykształcona instruktorka, która jednocześnie świetnie czują się w roli Animatorki i aktywnie bawi się razem z uczestnikami.

Rodzice w tym czasie mogą zrelaksować się w naszej strefie SPA & Wellness z rabatem -15% po wcześniejszej rezerwacji terminu bądź wejść na basen popływać z rabatem -50%.

Ile osób mogę zaprosić?

Liczba uczestników jest ograniczona do 15 osób – musi być bezpiecznie dla wszystkich uczestników - nie może zrobić się zbyt tłoczno. Fajną zabawę urodzinową na basenie można zrobić już nawet dla 8/10 osób – jest to nasze minimum. Przy odpowiednio prowadzonych grach i zabawach wszyscy będą się świetnie bawić!

Czemu warto wyprawić urodziny na basenie?

Dzieci podczas urodzin na basenie nie mają ani chwili na nudę. Cały czas nasi animatorzy wymyślają nowe gry i zabawy. Wspólna zabawa w wodzie bardzo integruje i wyzwala u dzieci dużo pozytywnej energii i kreatywności. Jest to bardzo fajny sposób na aktywne spędzenie urodzin.

Nie będziemy dokładnie zdradzać całego planu na zabawy ponieważ jest to nasza słodka tajemnica, którą chcemy zaskoczyć każdego jubilata! Jeżeli jednak rodzice wiedzą co ich dziecko lubi najbardziej, to są to dla nas cenne wskazówki.

Do każdych urodzin podchodzimy zawsze indywidualnie, biorąc pod uwagę liczbę uczestników, wiek dzieci, ich upodobania oraz sugestie rodziców.  

Dzieci uczestniczące w przyjęciu powinny posiadać strój kąpielowy, klapki i ręcznik. 

Przygotowujemy również zaproszenia dla dzieci

 

A po basenie tort ze świeczkami!!!

Solenizanta wraz z gośćmi zapraszamy do Sali konferencyjnej gdzie na dzieci będzie czekać słodki poczęstunek i napoje. Tort urodzinowy rodzice przynoszą we własnym zakresie!

Ile trwają urodziny?

Przybliżony czas trwania urodzin na basenie to 2h

 

Ile kosztują urodziny na basenie?

Koszt urodzin na basenie to 700,- .

 

KONTAKT

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt - biuro@aquatorun.pl

Najnowocześniejszy kompleks basenów w Toruniu
świat saun, zjeżdżalnie, gejzery, hydromasaż, basen do nurkowania, sale do ćwiczeń itp.